Polaroid

והיה אם לשפר את אותה יעילות תמלול קבצי אודיו ולהוריד את אותו ה-

התמלול היא בעצם התהליך ובו ממירים קובץ שיחה או גם שמע לפורמט אשר כתוב. מתמלל אדיב אמור להיות כולל בתוכו מאפיינים ריבוי משימות, לקחת מכוון למחקר, ואותו אחד חייב להיות שיש לו כישורי הקלדה מהירים ומדויקים. תמלול הקלטות מחיר , אני מסוגל לשדרג את אותן יעילות תמלול של העבודה בידי למידה של הקלדה בטוחה יותר, שימוש בציוד המציאותי, ולסגנון סביבת העבודה של החברה שלכם והיה אם ארגונומי. והיה אם העסק שלך מתאמן קשה ומסור, אתה המשתלם בנוחיות לתמלל במהרה 2 שנים בזמן מהיר.
טיפים לשיפור יעילות תמלול קבצי אודיו של החברה
1. תפסו אוזניות איכותיות
שימוש באוזניות ברמת ברמה גבוהה עוזר לרעיון שלך למצוא צלילי שמע מהסתכלות ברור, ולכן להבין בו בנוחיות. בכך, הן לא תצטרך להשמיע רק את האודיו שוב ושוב ולנסות להיות מודע תווים שנראות שאינה נשמעות. התועלת בעת קניית אוזניות איכותיות נגללים במספר על המחיר הקטן שתצטרכו לשלם מכיסו בעבור קנייתם. אוזניות בעלות רמה מעניקות גם לא יוקרתיות, טווח תדרים ובידוד קול.

2. עשה ניצול בתוכנת תמלול קבצי אודיו
בתוכנת תמלול נעמה מתופעל מקשים "חמים" או אולי קיצורי מקשים המחברים לאחור, להשהות, לאחזר או לחילופין לחזק אם להאט את אותן האודיו בכול זמן שתצטרכו. תמלול הקלטות מחיר בעלות רמה לתוכנות חינמיות מעין אלה הן וכו '.

3. חלק "תיקון" הינם באמת שימושיים
חלק תיקון, כגון תיקון אוטומטי בין השנים אצל , הם בעלי זכאות לאפשר עבורך להפחית רק את תדירות הקשות אנו עשויה להאריך בזמן ההקלדה, ועל ידי זה להפוך כללית את אותה יעילות תמלול של העסק שלכם בידי אשתך הדיוק והמהירות שלכם. מכיוון שהכלים האלה מופעלים לפרקים קרובות כברירת מחדל, יהווה של החברה שלך לאשר את אותם ההגדרות של החברה שלכם ע"מ לבדוק שהפונקציות האלו מופעלות בעצם.

4. חפש פונקציות "השלמה אוטומטית"
מעבדי תמלילים, כמו , נותנים פונקציות ובינהם "השלמה אוטומטית". מכיוון שכלים כדוגמת אלו יודעים קיצורים מורכבים ומשלימים את אותו המילה שאנחנו מתחיל תמיד לספר, פונקציה הנה תשפר והן את מהירות התמלול של החברה שלכם.

5. קבל לעצמך דוושת רגל

תוכניות תמלול קבצי אודיו ובינהם מתירות לי להתחיל לעסוק בנות דוושת רגל אופציונלית. דוושת רגל תאפשר לרעיון שלך למנוע או לחילופין חדשים את אותן השמעת האודיו במחיר כף הרגל שלך. יכולות כדוגמת אלו הופכות את דוושת הרגל לבלתי נחוצה בשבילך במידה ברצונך להפוך את יעילות התמלול של החברה. קרא גם: מכשירים תמלול קבצי אודיו חיוני למתמרים

6. תבניות מאפיינים לתכנן שימושיות
ניצול של בתבנית חוסך בשבילך מקרה אינם מבוטל מתוך מטרה לעבור לסגנן מאריך דוקומנטים בפורמט אחיד. המשך לעיין ב להקדמה להנחיות התמלול בסיסיות.

7. כוון להקלדה מאובטחת שנתיים

אם וכאשר אתה חייבת להצליח בגדול בעבודת התמלול, קודם כל של החברה שלך לשאוף למצוא מהירה יותר. 2 כללים מכילים בתוכם ניצול של בכל מספר אצבעותיך, הוראת שיטת מגע, ושינון קיצורי דרך במקלדת. כל אחד יוכל לשדרג את אותן המיומנויות האלה באמצעות תרגול אלו שיש להן יישומי הקלדה, למשל הקלדת מניאק, אם .


8. פתרונות נהדרות להגדיל את כל התרחשות הסיבוב שלנו
השתמש במשאבי פרודוקטיביות תמלול להפקה רבה מאוד יותר - דרך נדחת להפוך רק את עבודת תמלול קבצי אודיו של העסק הינה להשתמש בתכונות שינוי לטובה אוטומטי של ובמאקרו. זמינה כלים להרחבת סמלים, כגון ספר מיידי או אולי חיתוך דרך, שעשויה לחזק עד מאוד רק את הפרודוקטיביות של העסק שלכם, ועל ידי זה לחזק את אותם התרחשות אספקת תמלול קבצי אודיו של העסק שלכם. ובנוסף, בדוק שאנחנו גולש בדוושת כף הרגל.
השג שליטה בניבים ובמבטאים - מכיוון שאולי אינך מזהה בזהירות את אותה הרבה הניבים והמבטאים המדוברים לכל רחבי האתר בטבע, מהירות התמלול שלכם זכאית להאט עד מאוד, מכיוון שאולי אינך מצוי רק את העניין מתחיל מקשיב באודיו. נמצאים אזורים הטובים הכוללים זיכרון גישה חופשי אצל תמלילי שמע המכסים את אותן הניבים והמבטאים המיוחדים בידי השפה האנגלית כפי שהם כבר מדוברים באירופה. אדיב מתפעל ליצור היא והיה אם תרגלו בו, לצורך אפשרות אוזניים ושיפור מקרה החיפוש לתמליל.
הפוך רק את המשרד של העסק לבריאות ארגונומית - השמעת המשרד שלך מהסתכלות ארגונומית קריטית בצורה ניכרת למניעת העדר פשוטות בזמן הפעילות וזה ידי לעזור לשדרג את אותה הפרודוקטיביות והיעילות של העסק, ומשום כך מהירות תמלול משופרת.
9. השתמש בחומרי אומד דיוק באמצעות
במידה אני צריכה להיות מלווה להעצים את כל כישורי תמלול קבצי אודיו שלכם ולגלות דבר זה קצב הדיוק שלך, מומלץ מאוד להנות חלק תרגול, כמו זה שמציע . כישורים ומיומנויות התמלול תרגול לכלי מתופעל רחב קובץ תרגול להשגת ידיים. אודות מקצועיות ומה ארבע, החברה שלך מאזין תוצאות הדיוק של העסק כבר. הכלי מעריך אותך המתארת את דיוק, איות ועיצוב, כמו תוויות רמקולים. הכלי מתיר לעסק שלך לשים בדוושת כף הרגל שתעניק לעסק שלך רמה גדולה יחד עם תמלול קבצי אודיו על ידי 60 דקות בידי קובץ תמלול תרגול. ובנוסף, יהיה בידכם להשתמש במונה להטבת מהירות ההקלדה בני המשפחה. הקריטריונים לפיהם תמלול שלך היהלהעריך הנם דיוק, איות, פיסוק ושימוש בתכונות תכנון, למשל שימוש בתוויות רמקולים.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE