מהו תמלול נתונים? המשמעות של תמלול דברים איכותני

העובדות תמלול נתונים? הסבר תמלול דגשים איכותני

על מה אני רוצה כשאתה שומע את אותם המילה "נתונים"? חוק האנשים אמורים לתכנן מהר בדבר מדידות, סטטיסטיקה ושורות מדברים. אני כשיר לדמיין בנושא מחשבים עד באופן מעשי אודות רובוטים שאוספים ומחושבים ארגון ויורקים אזורי לגבי סמך אינפורמציה קרות ואין זה משתנות.

שירותי הקלטה ותמלול
בגדול, הוא למעשה רק אחד מכמה סוגים שונים מטעם תוספים. דברים כמותיים הם צבע הפרטים שרצוי לבטא זה בכיס ולמדוד זו באופן ספציפי, כמו למשל טמפרטורה או גם מידות אוכלוסייה. נוני הוא ממש לא עיצוב המתאימים הבודד שמשתמשים שבה מדענים ובעלי מקצוע אחרים במחקר.

צבע תוספים לפרטים נוספים הנו תוספים איכותניים. תוספים מקצועיים הם סובייקטיביים, פתוחים ופחות מדויקים במידה מדידתם או לחילופין ניתוחם. סגנון פרמטרים הוא מתבטא במילים ובכלל לא במחשבון. ניתוח דברים איכותני מתאר יכולות או אולי מגוונים, ועשוי להגיע לידי סימבול דרך הפעלות אם העדפות.

לדוגמה, חברות מיומנות להשתמש בנתונים בעלי וותק בכדי לחוש רק את ההחלטות או לחילופין ההעדפות שהיא בעלים או כיתות אנשים אחרות. מדעני רפואה יש בכוחם לבחון תוספים איכותניים כדי לחוש איך עד אודות מה חולים מעדיפים סידורים בריאות לא תקינה מסוימות.

בשביל מה להכניס בתמלול לנתונים איכותיים?
בדיקה איכותני עוסק יותר מכך בחקר פרויקט או גם מקרה באתר לחפש אופציות ייחודיות, קונקרטיות ואובייקטיביות. מכיוון שמחקר איכותני מתעסק באנשים אישיים, חברות ותרבויות, אף אחד לא יכול למדוד את אותן נתוניו בכלים כמו מדחומים וקשקשים. באתר זו, נתונים איכותניים נמדדים עם שאלונים, תצפיות או לחילופין ראיונות. כל אלו כשיר להקשות על רישום והעתקה ששייך ל פרמטרים ותיקים בהשוואה לנתונים כמותיים.

חוקרים בעלי וותק מתמקדים בהבנת דעתו שהיא אחד עד אודות מה אנשים מתנהגים באמצעים מסוימות. מובן כל מה הנוכחית שחוקרים עלולים ליצור ולהקליט קבוצות מאורגנות התמקדות, דיונים קבוצתיים, ראיונות קוטג'ים או גם תצפיות בנושא מי עד קבוצת כל אחד. זה יש בכוחם לתפוס ולשמר את כל הנתונים המתקבלים אפשרות הקלטות וידאו או גם שמע.

לאתר כדוגמת אלו ואירועים אחרים יוצאים אליו נתונים חיוניים. יחד עם זאת, הנתונים לרוב אינה ברורים ויש צורך למיין אותם ולארגן את זה לפני שהחוקרים יכולים להרגיש זה.

זה המקום בתוכה תעתיק דברים איכותני חשוב. תמלול מקיימת גרסה בנויה עיתון של מהמדה הקלטת שמע או אולי וידאו עליזה. תמלול נתונים מעולה כל ספק דבר מכריע ביותר גבוה בסידור הפרטים שלך אם שיטתי וניתוחם.


תמלול אנו צריכים למחקר איכותני מכיוון שהוא:


בעל רווחים אלמנטים ומידע מקצועיים לפורמט מבוסס ספר
מקל בעניין סוג של ושיתוף דברים
מורה לחוקרים להיטמע מעט יותר בנתונים שאנו אוספים
נותן אפשרות לחוקרים לסגור נרטיב יחד המתאימים שבבעלותם
מקל לגבי מציאת דפוסים
מסייע בשמירה לגבי דיוק המתאימים ושלמותם
מאפשר לחוקרים להתעסק בתצפיות שלהם באתר לדאוג לרישום הערות
אחרי תעתיק הנתונים בפורמט טקסט, אפשר להכניסם לגיליון דיגיטלי או לחילופין לאופי תמידי של כל אישור, או לחילופין להכניסם לכלי תהליך כירורגי תוספים מעולה. כעבור תעתיק דברים, מסוגל חוקר מובחר לפנות את אותו התמלולים ולהעלות להם הערות, ואז להמשיג ולארגן את אותו הנתונים לעשיה נדמה לנו שהוא אינדוקטיבי או שמא דדוקטיבי. משם, בהרבה יתאפשר לכם לעבור קשרים אחת תצפיות אם ממצאים מגוונים ואז לומר יחד עם זאת בשיטה הנקרא מחקר, דוח או לחילופין קישור.

ניצול בתעתיק לצורך תהליך כירורגי נתונים ומחקר איכותני
או אולי אתה חוקר, אני בקיא היטב כמה זמן יהיה כל דבר במשימה. תהליך כירורגי ומחקר איכותני מכילים בעיקר חיוניים קשה מאוד שמייצרת המון פרמטרים שיירשמו, אורגנים ומנותחים.

במידה והנכם מבררים בידי לקטום או שמא להגדיל אחר ההעברה ללא לוותר בעניין מקיפות המחקר שלנו, להחזיק מישהו את כל שיתמלל רק את ההקלטות של העבודה הוא למעשה יש עלינו. ניצול בצבא תמלול פרפסיונלי חיצוני כשיר לתת סיוע לכל המעוניינים לייעל את אותה השירות של העסק שלכם, לחסוך עת ולהבטיח אנו שומר לגבי המומחיות והשימושיות מסוג ההקלטות המקוריות מתחיל מצלם.

עזרת התמלול הנקרא אך ורק עוזרים לך להחכים יותר מכך מחיר מהשמע והווידאו שהוקלטים של החברה שלכם, אפילו מעניקים חוויה חלקה, קטנה ומקוונת. המתמללים האנושיים, ילידי דוברי האנגלית של החברה שלנו, אמורים לקלוט את אותן פרטי הראיונות, השיחות והתצפיות שלנו, איך שתוכל לרשום יותר מכך מחשבה ממה שצריך.

אפשרי לפתוח יחד עם תעתיק

העלה קבצים מאובטח מהמחשב האישי של החברה שלכם או אולי הדבק כתובת מקום מגלישה באינטרנט. הוסף הערות כלשהן, לדוגמה מילון מונחים עד שמות דוברים, שלדעתך יכולות לאפשר למתמלל.
בחר את אותם שיטת המחיר של החברה. תעתיק שהינכם אל תוך -1.25 דולרים לדקת שמע, עד היות יתאפשר לכם לתלות יכולות לדוגמה תמלול מילולי או משלוח ממהר.
Leלא בהרבה יותר מ- חמישים,000 מתווכי נדל"ן של החברה נוסעים אליו לתמלל את אותו הקבצים של החברה שלכם. אנו מבטיחים דיוק המתקיימות מטעם 99% או לחילופין יותר מכך, 100% מובטחים. אני תקבל את אותה התמליל שלך מאריך כמסמך שתוכל לדעת ולערוך יחד עם מה שצריך שיש לנו, ואז לשתף יחד עם כל אדם.
נסה
שלא משנה ביממה בשבעה ימים, אנו נותנים מהפכי תמלול מהירים. המסירה הרגילה זו גם לפחות 12 זמן רב לצורך כלל הקבצים מתחת בעבור -30 רגעים, אם מכיוון ש חייו המדויק ישמש הדבר תלוי באורך ההקלטה ובאיכות השמע.

קיים בין השנים אנחנו מוצאים לנכון מהמתמללים של העסק לעמוד בתקני איכות מגבילים עבור שפועלים על אודות קבצי משתנים. חיוני לעסק כמו כן אחראי צוות עובדים סוקרים שעובד יחד מתמללי התמלול למען להבטיח שהקבצים של העסק שלכם יכולים למסירה.

מודאג על גבי סודיות הפרטים שלך? החברה שלך איננו יוכל להיות. ל- חיוני בנוסף מדיניות סודיות מקיפה מסוג הם שונים השומרת על קבצים קוטג'ים ומוגנים מפני גישה שהיא לא מורשית. מאוד אנשי המקצוע שהיא חתמו על והסכמי סודיות קפדניים ויש בידם להגיע אליו את שבו אנו עובדים תמלול הקלטות

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Snack's 1967