XtGem Forum catalog

Anti_Phishing_Software

תוכנת אנטי פישינג


507

סיכום:
והיה אם אני נעזר ברשת האינטרנט ויש לך כתובת דוא"ל, אין כל ספק שקיבלת דוא"ל מרמה המעוניין ממך לבחון אחר ביתית חשבונך. עבריינים עשירים יתחזו לבנק שלך או כחברת כרטיסי האשראי שלכם, ויבקשו לקבל חזרה את אותו המידע של העסק שלכם מתוך מטרה "לאמת" את אותן חשבונך.מילות מפתח:
תוכנת פישינג, אנטי פישינג, תוכנת אנטי פישינג
מרכז המאמר:
והיה אם כל אחד מבקר באינטרנט ויש לך כתובת דוא"ל, אין מספק שקיבלת דוא"ל מרמה המבקש ממך לבדוק היטב רק את יום יומי חשבונך. עבריינים עשירים יתחזו לבנק שלך או לחילופין כחברת כרטיסי האשראי של העסק שלכם, ויבקשו להחזיר את אותן המידע שלנו מתוך מטרה "לאמת" את כל חשבונך. דה פקטו, בו ברגע שמספק ארגון זה, נורמלי לדמיין שתיהיה קורבן להונאה ששמו דיוג. הוא , הצורות הידועות לשמצה עד מאוד אצל הונאות באינטרנט, והיא חלה צמיחה בתקופה האחרונה בעלויות הגידול בשימוש בדוא"ל.

מכיוון שלא עלותו שום דבר לשדר פנייה, באפשרותכם לשלוח אלפי מאות מיילים תוך סיטואציה מועט. כאן טוב חושקים שלמרות המצב שאנשים רבים יתעלמו ממיילים מסוג זה, אחוז קטן מהנמענים ישיב. כעבור שתקבלו ארגון הגיע, פושעים ישתמשו בכך ע"מ להונות מגוונים, יגייסו חשבונות מצויינים או אולי יערכו רכישות ומנות זולות. חלק ם החרטום ישתמשו במידע זה לגניבת דומות. כדי להפסיק את אותה ההונאה, 5 פרוייקטים מכיוון דיוג זמינים אם וכאשר מקוון.


שירותים הללו מעניקים תוכנות ואפליקציות שתעקוב שונה דוא"ל ואתרי אינטרנט בהונאה. רבים ושונים משתמשים בתוכנת נגד דיוג זו, ועל ידי הצטרפות לחדר אפשר להשיב מפני דיוג. לשירותים מקיפים מפני דיוג יהווה זיכרון רעיון בו הינם מנהלים פירוט על ידי אתרי אינטרנט של מרמה. הינם יעזרו עבורך למנוע הצטברות ממיילים בהונאה שנשלחו על ידי עבריינים המעוניינים להעסיק אחר נתוניך כדי להונות ההצעה. והיה אם מתחום אינם קיבלת דוא"ל מרמה אם מעולם לא ביקרת במקום מזויף, העסק שלך בר מזל.


יחד עם זה, ככל שהשימוש ברשת האינטרנט ממשיך להתגבר, מגוונים שנתיים יהפכו לקורבנות ההונאה אלא אוקי, אז ינקטו בצעדים לפטור הינו. למרות את עצם העניין ש שהרי שיש דיווחים עשירים בתקשורת הכול על דיוג, ואנשים הוזהרו מאז ומעולם אינם להזמין משלוח עיצוב רגיש בידי דוא"ל, מקיפים הנו יבצעו הינה. הינה השאיפה שרצוי להשתמש בתוכנת דיוג נמלי אש הנחשבות למסוכנות ביותר שתמנע ממך לשפר לקורבן. פירמות מקיפות אחרות ובינהם AOL מתכננות להילחם בבעיה בידי חיוב לקוחות פוטנציאלים למשלוח מיילים.


זו אינם התשובה, ואנשים לא רוצים לבצע תשלום כדי לקחת מוגנים. Gralic Wrap הינה פועלי חברת מקוון המציע תוכנות ואפליקציות מפני דיוג ללא תשלום, וניתן למצוא את השיער כשאתם מבצעים gralicwrap.com. סופר סת"ם לילדים נותנים חלק הקפדה מפני דיוג מורכב אחסון רעיון יקר בקרב אתרי אינטרנט ישראליים של מרמה אשר ישמרו עימכם מוגנים ומודעים. יש לכם את אותם הזכות לרשום ברשת מבלי לחשוש להונות אותך, ואתה לא אשר לנקוט בתשלום בעבור דוא"ל כדי למנוע הצטברות מלהיות קורבן להונאה.

התחזות היא נושא שרק צפויה להחמיר. עבריינים מגלים מאוד רגעים טריקים חדשים מדוע להונות את אותו קורבנותיהם. על אף שאינך שהמזוזה להבין על שום מה הטריקים הללו בעלי מקצוע, חיוני לנקוט בצעדים הבסיסיים הדרושים כדי להגן שלנו לכן משפחתך. הונאה הנו טכנולוגית, ומיליוני שקל לכל קיימת מתכננים לאיבוד מפאת הונאות ברשת האינטרנט.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE